Aukcje

Zimowa aukcja ’24

1-7 lutego 2024

Zapraszamy do współpracy.

A tak przebiegała jedna z naszych aukcji…

Aukcja zimowa 2024 odbędzie się w Hotel Marriott, Warszawa. Sesja specjalna licytowana będzie w sobotę, 3 lutego, w sali Kometa hotelu Marriott, pozostałe sesje prowadzone będą w siedzibie firmy. Standardowe przyjęcie na tę aukcję kończymy 5 listopada, po tym terminie możliwe tylko dopełnianie aukcji ciekawymi, wybranymi walorami. Zainteresowanych wstawieniem swoich pozycji na tę aukcję prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 407 0220, lub mailem [email protected] z przesłaniem, jeśli to możliwe, zdjęć zbiorczych do kwalifikacji pozycji na aukcję. 

Warunki przyjęć za każdym razem ustalane są indywidualnie i dopasowywane do charakterystyki i atrakcyjności oferowanych walorów. Im ciekawsze pozycje w swej klasie, lub większe kolekcje, tym atrakcyjniejsze warunki jesteśmy w stanie zaproponować. 

Równolegle prowadzimy również przyjęcia walorów na Aukcję wiosenną 2024. Dotyczy to pozycji, których sprzedaży nie jesteśmy w stanie już zrealizować na Aukcji zimowej, jak i tych wyjątkowych, dla których możemy zaproponować przyjęcie na Aukcję na Zamku Królewskim w Warszawie. Na aukcję zamkową przyjmujemy walory o szacowanych wartościach powyżej 10.000 zł i tylko te, które są atrakcyjne w swej klasie. 

Znakomitym numizmatom jesteśmy w stanie zapewnić wyjątkowy anturaż aukcyjny, a wybrane walory zaprezentować na naszym kanale YouTube – największym kanale numizmatycznym w Polsce. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy. 

Aukcje numizmatyczne

Jak głosi nasze motto:

„My nie sprzedajemy,
my rozbudzamy kolekcjonerskie emocje”!

Jesteśmy jednym z największych, polskich domów aukcyjnych na rynku numizmatycznym, działającym od ponad 20 lat. Regularnie organizujemy aukcje numizmatyczne, m.in. na Zamku Królewskim w Warszawie, Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich, które przyciągają rekordową liczbę kolekcjonerów z Polski i całego świata. To pozwala nam wyznaczać nowe trendy i rekordy cenowe na sprzedawanych przez nas numizmatach.

Specjalizujemy się w polskich monetach, medalach i banknotach. Jesteśmy autorami ważnych artykułów numizmatycznych (dostępnych m.in. w naszej czytelni), opracowań, czy odkryć. Na co dzień, poza skupem i wyceną numizmatów, zajmujemy się popularyzacją numizmatyki.

Nasz Youtube (Marciniaktv) jest największym kanałem o tematyce numizmatycznej w Polsce. Damian Marciniak regularnie pojawia się w mediach. Poniżej prezentujemy Państwu to, jak pracujemy. Krótkie relacje wideo z naszych poprzednich aukcji.

Nasze poprzednie aukcje

legal-hammer21

zorganizowanych aukcji

legal-hammer85 937

sprzedanych pozycji

legal-hammer442 500 zł

najdroższy przedmiot

Jak sprzedawać na naszych aukcjach

Profesjonalne aukcje to najlepsza opcja dla sprzedaży kolekcji czy rzadkich numizmatów. Gwarantują one uzyskanie najwyższej, aktualnej ceny rynkowej. Walory na aukcje przyjmujemy przez cały rok. Zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy:
elastyczne warunki komisowe (ustalane indywidualnie)
• możliwość wypłaty zaliczki
profesjonalny, dokładny opis walorów i wysokiej jakości zdjęcia
• szeroką promocję w Polsce i na zagranicznych portalach aukcyjnych
• do najciekawszych pozycji dodatkowe filmy, artykuły itp.

Masz pytanie – skontaktuj się z nami

phone-incoming-call+48 782 280 880

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

email-action-at[email protected]

Prześlij pytanie mailem. Jeśli to możliwe załącz zdjęcia numizmatów, przeznaczonych do sprzedaży na naszych aukcjach.

pin-x-mark-3Warszawa, Centrum

Odwiedź nas osobiście, po wcześniejszym umówieniu spotkania.
Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa,
Budynek Hotelu Marriott,
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00.

Jak kupować na naszych aukcjach

Nasze aukcje numizmatyczne odbywają się trzy razy w roku (luty, czerwiec i październik). Katalog, jak i możliwość rejestracji znajdą Państwo na stronie marciniak.onebid.pl. Część aukcji odbywa się również stacjonarnie, o szczegółach informujemy na bieżąco na naszej stronie, oraz w naszych social mediach.

Sesje Numizmatyczne

Podczas inauguracji naszej 5 Aukcji – 8 czerwca 2018 roku – odbyła się I Sesja Numizmatyczna z serii „W numizmatyce widzisz tyle, ile wiesz”. Od tamtego czasu gościliśmy ponad 50 prelegentów, którzy wygłosili ciekawe wykłady związane z numizmatyką – niektórzy z nich wielokrotnie. Naszym Sesjom Numizmatycznym towarzyszyły również premiery wydawnicze książek i katalogów, a także zwiedzanie Zamku Królewskiego – podczas naszej 9 Aukcji Numizmatycznej, w październiku 2019 roku. Poniżej znajdziecie Państwo relacje z naszych poprzednich Sesji.