Aukcje

Jesienna aukcja ’23

5-11 października 2023

Aukcja stacjonarno-internetowa

A tak przebiegała nasza przedostatnia aukcja…
legal-hammer

Aukcje numizmatyczne GNDM

Jak głosi nasze motto:

„My nie sprzedajemy,
my rozbudzamy kolekcjonerskie emocje”!

Organizujemy trzy aukcje w roku – w lutym, czerwcu i październiku. Poniżej dowiecie się Państwo jak wziąć udział w naszych licytacjach, a także jak sprzedać własne numizmaty na naszych aukcjach.

Nasze poprzednie aukcje

legal-hammer20

zorganizowanych aukcji

legal-hammer79 708

sprzedanych pozycji

legal-hammer442 500 zł

najdroższy przedmiot

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z największych, polskich domów aukcyjnych na rynku numizmatycznym, działającym od ponad 20 lat. Regularnie organizujemy aukcje numizmatyczne, m.in. na Zamku Królewskim w Warszawie, Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich, które przyciągają rekordową liczbę kolekcjonerów z Polski i całego świata. To pozwala nam wyznaczać nowe trendy i rekordy cenowe na sprzedawanych przez nas numizmatach.

Specjalizujemy się w polskich monetach, medalach i banknotach. Jesteśmy autorami ważnych artykułów numizmatycznych (dostępnymi m.in. w naszej czytelni), opracowań, czy odkryć. Na co dzień, poza skupem i wyceną numizmatów, zajmujemy się popularyzacją numizmatyki.

Nasz Youtube (GNDMtv) jest największym kanałem o tematyce numizmatycznej w Polsce. Damian Marciniak regularnie pojawia się w mediach, a aukcjom towarzyszą sesje numizmatyczne.

Poniżej prezentujemy Państwu krótkie relacje wideo z naszych poprzednich aukcji.

Sesje Numizmatyczne

Podczas inauguracji naszej 5 Aukcji – 8 czerwca 2018 roku – odbyła się I Sesja Numizmatyczna z serii „W numizmatyce widzisz tyle, ile wiesz”. Od tamtego czasu gościliśmy ponad 50 prelegentów, którzy wygłosili ciekawe wykłady związane z numizmatyką – niektórzy z nich wielokrotnie. Naszym Sesjom Numizmatycznym towarzyszyły również premiery wydawnicze książek i katalogów, a także zwiedzanie Zamku Królewskiego – podczas naszej 9 Aukcji Numizmatycznej, w październiku 2019 roku. Poniżej znajdziecie Państwo relacje z naszych poprzednich Sesji.

Jak sprzedawać na naszych aukcjach

Profesjonalne aukcje to najlepsza opcja dla sprzedaży kolekcji czy rzadkich numizmatów. Gwarantują one uzyskanie najwyższej, aktualnej ceny rynkowej. Walory na aukcje przyjmujemy przez cały rok. Zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy:
elastyczne warunki komisowe (ustalane indywidualnie)
• możliwość wypłaty zaliczki
profesjonalny, dokładny opis walorów i wysokiej jakości zdjęcia
• szeroką promocję w Polsce i na zagranicznych portalach aukcyjnych
• do najciekawszych pozycji dodatkowe filmy, artykuły itp.

Jak kupować na naszych aukcjach

Nasze aukcje numizmatyczne odbywają się trzy razy w roku (luty, czerwiec i październik). Katalog, jak i możliwość rejestracji znajdą Państwo na stronie aukcje.gndm.pl. Część aukcji odbywa się również stacjonarnie, o szczegółach informujemy na bieżąco na naszej stronie, oraz w naszych social mediach.

Masz pytanie – skontaktuj się z nami

phone-incoming-call+48 782 280 880

Zadzwoń do nas. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

email-action-at[email protected]

Prześlij pytanie mailem. Jeśli to możliwe załącz zdjęcia numizmatów, przeznaczonych do sprzedaży na naszych aukcjach.

pin-x-mark-3Warszawa, Centrum

Odwiedź nas osobiście, po wcześniejszym umówieniu spotkania.
Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa,
Budynek Hotelu Marriott,
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00.